Перелік корисних сайтів

В цій статті ви знайдете перелік сайтів, на яких можна отримати додаткову інформацію про позичальника (про себе), та проаналізувати свою кредитну поведінку. Ця інформація допоможе вам глибше зрозуміти причини відмови в отриманні мікрокредитів у МФО, та побачити, що треба виправити для того, щоб виглядати більш привабливо як позичальник.

– Чия це земля? – Калитчина!

Почнемо з переліку сайтів, які допомагають у пошуку інформації про компані та земельні ділянки:

youcontrol.com.ua – сайт, на якому можна здійснити перевірку будь-якої компанії України. Сайт надає можливість як отримати інформацію безкоштовно (з обмеженнями), так і за платну підписку (від 680 за добу). На сайті є можливість встановити додаток на браузер Хром – дуже зручно, якщо вам потрібно моніторити активність компаній щоденно.

Детальніше про переваги сайту:
– 168 реєстрів з України, 405 реєстрів з усього світу (доступно в платній версії)
– Легкий пошук за даними: КВЕД, за регіоном, виручкою, станом
– Надає можливість пошуку звʼязків між фізичними особами та компаніями.

ПОШУК ЛЮДЕЙ ТА ЇХНЬОЇ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ:

ЄРБУ – єдиний реєстр боржників України. В цей реєстр заносять відомості про злісних неплатників та боржників. Наявність в цьому списку зводить вірогідність отримання кредиту практично до нуля.

Розшукові обліки МВС – перелік осіб, яких шукає міністерство внутрішніх справ України, та особи, які переховуються.

Ну і, мабуть, найбільш корисне посилання для відвідувачів його сайту – Українське Бюро Кредитних Історій. Саме з цього сайту МФО (мікрофінансові організації) беруть основну інформацію про кредитну поведінку позичальника. Сайт надає можливість безкоштовно перевіряти свою історію раз на 365 днів, або платно перевіряти – 50 гривень за пошук. Різні мікрокредитні компанії є партнерами УБКІ, та мають можливість дешево і швидко перевіряти КІ позичальників.

Перевіряйте свою кредитну історію, покращуйте її, та сплачуйте кредити своєчасно! Усього найкращого!